Bezpieczne płatności

Nasza bezpieczna płatność

Sklep jest szyfrowany protokołem SSL CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA 

Za pomocą Visa/Mastercard/Paypal

Przedpłata na konto

Wybierając sposób płatności "Przedpłata na konto", sumę równą wartości zamówienia z kosztami wysyłki należy wpłacić na nasze konto. Numer konta do przelewu dostaniesz po złożeniu zamówienia.

Gotówka przy odbiorze

Wybierając sposób płatności "Gotówka przy odbiorze", za przesyłkę zapłacisz Kuriera DPD w momencie odbioru przesyłki.

Całkowity koszt zamówienia składa się z:

koszt zamówionego towaru
koszt przesyłki uzależniony od wagi przesyłki


Wysyłka za granicę

Nie wysyłam zagranicę!


Płatności za pośrednictwem PAYPAL

Co to jest PayPal?
PayPal to łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

Dlaczego serwis PayPal jest bezpieczniejszy od innych rozwiązań?

PayPal pomaga chronić informacje finansowe dzięki wiodącym w branży i odpornym na nadużycia mechanizmom. W przypadku używania systemu PayPal dane finansowe nigdy nie są udostępniane sprzedawcy ? widzą oni tylko adres e-mail oraz wpisany adres dostawy.
Wszyscy sprzedawcy akceptujący płatności przez system PayPal muszą zostać zweryfikowani, co oznacza, że można być pewnym, że rzeczywiście są tymi, za kogo się podają.
Co więcej w przypadku, gdy przedmiot opłacony przez system PayPal nie zostanie dostarczony, a handlowiec nie znajdzie dobrego rozwiązania problemu, możemy zrefundować do 100% straconych pieniędzy!
Dlaczego jest szybszy i bardziej komfortowy?

Wprowadzasz informacje tylko raz podczas zakładania konta PayPal. Następnie podczas płacenia za wybrany przedmiot wystarczy się zalogować z wybranym hasłem i potwierdzić płatność jednym kliknięciem.
Przedmioty można odebrać wcześniej, ponieważ pieniądze są rejestrowane na koncie PayPal zaraz po zapłaceniu. Są oni również powiadamiani przez wiadomości e-mail i mogą dostarczyć zamówienie szybciej, bez czekania na wykonanie długotrwałego przelewu międzybankowego.
Jakie są inne korzyści używania serwisu PayPal?

Sprawdź nasze centrum handlowe, aby ustalić, które sklepy internetowe oferują zniżki przy płatnościach PayPal. Należy również pamiętać, że za pośrednictwem serwisu PayPal nie tylko można kupować, ale również przelewać pieniądze natychmiast i za darmo do rodziny i przyjaciół na całym świecie.

Jak mogę rozpocząć korzystanie z serwisu PayPal?

Podczas składania zamówienie poprowadzi cię krok po kroku

Gdzie mogę się dowiedzieć więcej o serwisie PayPal?

Odwiedź naszą stronę dla indywidualnych użytkowników.. Można tam obejrzeć nagrania wideo i przeczytać artykuły, w których wyjaśniono szczegółowo, jak działa nasz system.

Za pomocą płatności PayPal zapłacisz kartą płatniczą.

Klienci mogą płacić zarówno przy użyciu zagranicznych kart, jak i lokalnych systemów płatności (niezależnie od tego, czy korzystają z systemu PayPal).